تعمیر PLC

زمانی که محصول پی ال سی شما دچار مشکل می شود، با متخصصان آواالکتریک تماس بگیرید تا محصولتان با خدمات تعمیر PLC ما دوباره مثل روز اول کار کند.

 

  • ارزیابی تعمیر رایگان
  • تغییر وضعیت سریع و قیمت های مناسب
  • قابلیت تعمیر پی ال سی به صورت ضرب العجل
  • تعمیر کنترلرهای برنامه پذیر

کنترلگرهای منطقی برنامه پذیر (PLC) در بسیاری از فرایندهای تولید خودکار امروزی استفاده می شوند. موارد کمی در زمان کار از چشم و ذهن شما به دور می مانند و باعث دردسر می شوند، اما اینجاست که ما به کمک شما می آییم.گروه صنعتی آوا الکتریک با بیش از چندین سال سابقه در تعمیر PLC و برای مراقبت از پی ال سی شما در زمان مشکل تجربه کافی را دارد. ما سیستم های PLC مستقل (بریک) و سیستم های رک از جمله پردازشگرها، ماژول های ورودی دیجیتال، ماژول های خروجی دیجیتال، ماژول های ورودی آنالوگ، ماژول های خروجی آنالوگ، منبع تغذیه، ماژول های با عملکرد خاص و رک را تعمیر می کنیم.

 

آواالکتریک در ضمینه برنامه نویسی PLC نیز فعالیت دارد.

 

  • تنوع خدمات
  • تعمیر کنترلر
  • تعمیر کنترلر

 

اینجا در آوا الکتریک، ما دارای انواع مختلف سیستم ها، رک ها، نرم افزارها و تجهیزات تست پی ال سی هستیم که به ما این امکان را می دهد تا تعمیرات پی ال سی اکثر برندها مطرح از جمله Allen Bradley، Siemens، Modicon، Giddings & Lewis، TI، AEG و غیره را انجام دهیم. پرسنل فنی مجرب ما ساعت ها آموزش پیرامون برندهای مختلف و مجموعه های کنترل های پی ال سی دیده اند تا تعمیرات با بهترین کیفیت را برای شما تضمین کنیم. به علاوه، ما از بررسی ساده عملکرد ورودی و خروجی های واحد شما فراتر می رویم، و درواقع تمامی ورودی های دیجیتال برای آستانه ولتاژ (خاموش/روشن کردن) را تست می کنیم و بار تمامی خروجی های دیجیتال را برای حصول اطمینان از ارائه ی جریان مناسب برای هر خروجی بررسی می کنیم. تمامی ورودی و خروجی های آنالوگ برای کالیبراسیون مناسب طبق مشخصات سازنده بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که برنامه های پی ال سی حیاتی شما زمانی که ماژول تعمیری دوباره شروع به کار می کند طبق تنظیمات مهندسی اولیه عمل کند.

 

آیا عجله دارید؟ اینجا هم می توانیم به کمک شما بیاییم! گروه آوا الکتریک خدمات تعمیرات ضرب العجل را برای تعمیر و بازگردانی دستگاه شما در یک چارچوب زمانی مشخص ارائه می کند تا مدت زمان خرابی دستگاه شما را به کمینه برساند.

 

همین امروز با ما تماس بگیرید و ببینید گروه آوا الکتریک برای شما چه کارهایی می تواند انجام دهد.

برخی از برندهای پی ال سی که تعمیرات آن را انجام می دهیم

AEG

Allen Bradley

Giddings & Lewis

Honeywell

Mitsubishi

Modicon

Omron

Siemens

Square D

Telemecanique

Texas Instruments

Westinghouse