شرکت دلتا در سال 1971 در تایوان تاسیس شد و از سال 2002 در منابع تغذیه سوئیچینگ و موتور DC بدون جاروبک از سال 2006 بوده است.دلتا با بیشترین بازده توان در صنعت را ارایه می دهد،از جمله منابع تغذیه سوئیچینگ با راندمان بیش از 90%،منابع مخابراتی تا 97.5٪ و اینورتر PV با بازده تا 98.8% دلتا همچنین برای اولین بار در جهان منبع تغذیه سرور با راندمان بیش از 96% را توسعه داده است.دلتا معمولا 6 % تا 7% از درآمد فروش سالانه خود را در R@D(تحقیق و توسعه) سرمایه گذاری می کند و دارای امکانات R@D در سراسر جهان از جمله تایوان،چین،اروپا،هند،ژاپن،سنگاپور،تایلند،وایالات متحده می باشد.

دلتا جوایز بسیاری از جشنواره های بین المللی دریافت کرده و در حوزه ی مربوط به نوآوری،طراحی و پاسخگویی اجتماعی شرکت ها به رسمیت شناخته می شود.از سال 2011،دلتا در هر سال برای شاخص معتبر جهانی توسعه ی پایدار داو جونز انتخاب شده است.دلتا در سال 2015 در فهرست بازارهای در حال ظهور DJSI قرار گرفت و در میان 45 شرکت پیشرو در تجهیزات الکترونیکی،ابزار و بخش قطعات در رتبه ی اول قرار گرفت.

[it_feature feature_title=”اینورتر دلتا (Delta)” feature_image=”10298″]

اینورتر دلتا (delta) در سال های گذشته به یکی از محصولات پرکاربرد صنعتی تبدیل شده است و به دلیل ویژگی ها و مزایای بی شماری که در مقایسه با سایر برند های دنیا دارد، می توان آن را در رده ی اینورتر های پرفروش جای داد.

کمپانی اصلی تولید کننده ی اینورتر دلتا (delta) که حدود سه دهه از فعالیت آن می گذرد، در کشور تایوان قرار دارد. این شرکت همواره تلاش خود را بر طراحی و تولید درایو های با کیفیت نموده و توانسته در راستای کمک به استفاده از انرژی های قابل بازگشت فعالیت های مستمری انجام دهد. همچنین امروز این کمپانی توانسته در بسیاری از نقاط دنیا نمایندگی های خود را که ارائه دهنده خدمات فنی و پشتیبانی محصولات به مشتریان خود می باشند، تاسیس نماید.

 شرکت دلتا محصولات خود را در طیف گسترده ایی از نظر توانی و کاربری های مختلف که هر یک را برای کار در یک بخش خاص آماده می سازد، تولید و روانه بازار می کند. از جمله سری های پرکاربرد اینورتر دلتا (delta)، می توان به مدل B، مدل های C200 و C2000، مدل M، مدل EL، L و مدل CP2000 که هر یک از این مدل ها را می توان در کارهای متفاوتی جهت کنترل سرعت ، گشتاور ، حرکت آرام ، بار افزایشی و پیکربندی های سفارشی به کار گرفت، اشاره کرد.

[/it_feature][it_feature feature_title=”PLC دلتا (ِDelta)” feature_image=”10299″]دلتا سری جدیدی از ASDA ها را تولید و توسعه داده است ، این سری از کنترل کننده های دلتا عملکرد کنترل حرکت فوق العاده ای را ارائه می کنند که بنا برآن ، کنترل کننده خارجی می تواند تقریباً از میان برداشته شود. رابط CAN open پیشرفته که برای ارتباطات سرعت های بالا در نظر گرفته شده است ، دستگاه را قادر می سازد تا به صورت کارا و بابهره ای بالا با سایر اجزا اتوماسیون همگام شود. دستگاه دارای اینکودر استاندارد با شفافیت عالی 20 بیت است ، که برای کاربری های موقعیت با دقت بالا لازم و ضروری است. سری محصولات جدید ASDA-A2 دلتا نوعی سیستم سرو عالی به شمار می رود که راه حلی مناسب برای رنج وسیعی از ابزارآلات ماشین ها و کاربردهای صنعتی به شمار می رود. این سری از سرو موتور دلتا در رنج های  0.1 kw تا  7.5 kw  ارائه می شود.[/it_feature][it_feature feature_title=”PLC دلتا (ِDelta)” feature_image=”10300″]

انعطاف پذیری در انتخاب انواع اکپنشن :

تمام سی پی یو های  SS / SA / SX / SE / SVاز اکسپنشن های مشترک استفاده می کنند ، همچنین آنها قابلیت اتصال به 8 ماژول اکسپنشن مختلف شامل ورودی آنالوگ ، خروجی آنالوگ ، ماژول دما ، کنترل موقعیت ، Profi Bus ، Device Net ، دیپ سوئیچ و توابع کنترل حرکت تک محور را دارند . این مجموعه ، پی ال سی های سری اسلیم را برای همه نوع کاربرد آماده و مجهز می کنند.

[/it_feature][it_feature feature_title=”سنسور دلتا (ِDelta)” feature_image=”10301″]محصولات سنسور دلتا شامل سنسورهای نوری، القایی، فشار و دما میباشد.[/it_feature]